\ \ \ \ \ \ \ \ \

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ замір вашого вікна прямо зараз !

Наші фахівці допоможуть підібрати найкращий варіант для вашої оселі
Something went wrong. Please check your entries and try again.

Запишіться на БЕЗКОШТОВНИЙ замір вашого вікна прямо зараз !

Наші фахівці допоможуть підібрати найкращий варіант для вашої оселі
Something went wrong. Please check your entries and try again.

Склопакети власного виробництва від ТМ "Вікно Плюс"

null

Компанія «ВікноПлюс» виготовляє склопакети зі скла від німецького концерну «Guardian». Таке скло має рівномірну товщину, без розлучень і вкраплень повітря. 

Заповнення склопакетів газом Аргон проводиться в спеціальній камері, що дозволяє досягти максимального показника заповнення - 95%.

Всі склопакети збираються роботами з мінімальною участю людини. Це зменшує кількість браку, а також підвищує швидкість виробництва.

Дистанційна рамка в склопакеті використовується цельногнута, завдяки чому зменшуються теплопровідність склопакета.

При віддзеркаленні картинка в такому склі не деформується, що свідчить про його високу якість.

Якісна німецька фурнітура WINK HAUS

Висока звукоізоляція

Якісні гумові ущільнювачі

Склопакет займає 80% вікна і основні тепловтрати відбуваються саме через нього. Тому вибираючи хороший профіль, фурнітуру,не можна залишати без уваги таку важливу складову вікна

Склопакет - це світлопрозора конструкція, яка складається з декількох стекол (2,3), дистанційної рамки і клею бутила. Дистанційна рамка - це металева планка, яка скріплює скло і завдяки їй утворюються повітряні камери. Клей бутил виконує функцію герметизації склопакета

Яке скло використовується в склопакеті?

Стандартна товщина скла в склопакеті - 4 мм. Воно може бути як енергозберігаючим (i-скло), так і сонцезахисним (Мф скло).

 Також в склопакеті може застосовуватися скло 6мм. Воно може бути просте, гартоване або триплекс (два скла із 3мм склеєних між собою прозорою тонкою плівкою). Всі види такого скла також можуть бути енергозберігаючими і сонцезахисними.

Гартоване скло має велику міцність і при розбитті розсипається на маленькі квадратики.

Триплекс скло - це саме міцне скло, яке при розбитті стає павутинкою і шматочки скла не розлітаються на всі боки, а залишаються на плівці. Тому такий вид скла в склопакеті застосовують при склінні нижніх частин французьких (від підлоги до стелі) балконів, панорамних вікон великих розмірів. Навіть якщо дитина вдарить м'ячиком по такому склу, воно не розіб'ється.

Без-имени--iloveimg-compressed

У склопакетах можуть застосовуватися не тільки прозоре, але і декоративне скло. Воно може бути непрозорими, але пропускати світло, дзеркальним або навіть кольоровим. Різні види стекол можна побачити в наших салонах.

Screenshot_2-iloveimg-compressed

Якщо не має часу читати тисніть кнопку

Які бувають склопакети?

Найпоширеніша класифікація склопакетів - по камерності.

Повітряні проміжки між стеклами утворюють камери, за якими і поділяють склопакети на однокамерні (з 2-х стекол), двокамерні (з 3-х стекол), трикамерні (з 4-х стекол).

1cammera

Однокамерний склопакет (з 2-х стекол) має загальну товщину 24 мм. Цей склопакет може бути як енергозберігаючим, так і сонцезахисним. В камеру обов'язково закачується газ Аргон.

Коефіцієнт опору теплопередачі (R) такого склопакета складає 0,69m2C0 / Вт.

Такий склопакет застосовують при склінні теплих квартир з тихим розташуванням, холодних балконів, літніх дач. Він використовується в 3-х камерному профілі.

Є й нестандартні види однокамерних склопакетів. Їх застосування визначається фахівцями в залежності від вимог і особливостей об'єкта.

Двокамерний склопакет (з 3-х стекол) може мати товщину 32, 40 або 44 мм.

5-ти камерний профіль комплектується двокамерним склопакетом 32 або 40мм, 7-ми камерний - склопакетом 44мм.

Двокамерний склопакет може бути як просто енергсоберегаючим (з двома енергозберігаючими стеклами), так і мультифункційним (з одним енергозберігаючим і одним Сонцезахисним склом). В обидві камери закачується газ Аргон для підвищення теплозбереження. Обидва варіанти використовують для скління квартир зі своїм опаленням, з гучним розташуванням, скління теплих балконів і лоджій, приватних будинків.

 

1cammera

Мультифункціональний склопакет використовується в склінні, коли є проблема з сонцем в жаркий літній час.

Коефіцієнт опору теплопередачі (R) мультифункціонального склопакета 32мм складає 1,10m2C0 / Вт.

Склопакет товщиною 44мм - це найширший склопакет, який використовують в склінні енергопасивних будинків.

Коефіцієнт опору теплопередачі (R) мультифункціонального склопакета 44 мм складає 1,47m2C0 / Вт.

\ \ \ \ \ \ \ \ \