Відкриття сучасного шоу-руму в Києві

У Києві відкрився новий салон ТМ «ВікноПлюс»,  партнера VEKA Україна, в якому представлений найбільший асортимент нестандартної продукції.

Салон розташований за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 6/7-А. 

 

У салоні продемонстровані різні віконні та дверні конструкції, що дозволяють вибрати саме ті, які в повній мірі підкреслять індивідуальність об’єкта замовника. Модельний ряд віконних і дверних конструкцій, представлених в салоні, з інтеграцією в систему «розумний будинок», портальні та розсувні системи, нестандартні форми та самі трендові кольори ламінації. 

 

Тут же — широкий асортимент дверних конструкцій різних кольорів, з декоративними панелями і з алюмінієвими накладками, та укомплектовані найсучаснішою фурнітурою від відомого німецького виробника Winkhaus.

 

 

 

Цікава паралельно-розсувні система виготовлена ​​з системи SOFTLINE 82: з внутрішньої сторони в незвичайному кольорі Oregon та алюмінієвими накладками в сірих і червоних відтінках, які надають моделі особливу оригінальність. Крім того, в цій конструкції продемонстрований ексклюзивний прихований шов, який може представити тільки компанія ВікноПлюс. А для більшого ефекту світлопрозорості використовується склопакет зі склом «diamant».

 

Особливе враження справляє підйомно-розсувна система VEKASLIDE 82 не тільки своїми розмірами, але й легкістю використання за допомогою додаткових елементів Comfort Close.

Відтепер кияни можуть оцінити якісний та елегантний асортимент ТМ «ВікноПлюс», відвідавши фірмовий салон за адресою: м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, 6/7-А.

Тел.: (044) 355-23-25

Моб.: (067) 327-66-78