Незабутній казковий вечір ТМ ВікноПлюс


cityscape

package
cash
shopping-cart
phone

Новий рік — це завжди очікування дива, чогось казкового, незвичайного і неважливо, дитина ти, чи дорослий! Тому керівництво компанії та організатори щорічно стараються для всіх зробити це свято чарівним та незабутнім.

Новорічне свято відбулося у святковій залі ресторану «Версаль», де привітно зустрічали дітей співробітників компанії ТМ «ВікноПлюс».

Всі батьки заздалегідь підготували своїм діткам цікаві новорічні костюми – були тут і сніжинки, і котики, і принцеси, пірати, чарівники, ковбої та багато інших казкових героїв.
Дід Мороз, Снігуронька, Сніговики та Чарівна Фея розважали дітлахів веселими конкурсами та завданнями. Діти з радістю відгадували загадки, читали вірші, водили хороводи та активно з радістю приймали участь у всіх конкурсах. Дідусь Мороз і Снігуронька нікого не залишили без новорічних призів та подарунків,
Після святкових забав всіх чекав святковий стіл, де дітки могли насолодитися різними тістечками, фруктами та солодощами,

Для дорослих ранок став чудовою подією, адже, немає нічого кращого, ніж бачити своїх дітей щасливими, коли можна порадіти тим іскоркам щастя, які відблискують в очах малюків, коли бачать ялинку, подарунки і Діда Мороза.

ТМ «ВікноПлюс» завжди дбає про підростаюче покоління та бажає всім казкового Нового Року!

+38 (097) 033-00-03


Повернутись на головну сторінку

e-mail@viknoplus.ua