ТМ "Вікно Плюс" відкрила два офіційні представництва в Одесі. ТМ ВікноПлюсpackage
cash
shopping-cart
phone

Компанія «ВікноПлюс» почала віконний сезон з відкриття одночасно двох фірмових салонів в Одесі.

 

Перший салон знаходиться на вулиці Тираспольській, 17, площею 70 м2, де оригінально поєднуються базові металопластикові конструкції з останніми новинками ТМ «ВікноПлюс».

У цьому компактному, зі смаком оформленому салоні, все продумано до дрібниць. Тут представлений новий ексклюзивний продукт ТМ «ВікноПлюс» — прозорий шпрос Crystalight з ефектом 3D в поєднанні з системою SOFTLINE 82 в новому ексклюзивному кольорі Cherry Amarettoта алюмінієвими накладками, розміщеними зовні в кольорі антрацит. Використана прихована фурнітура Select з елегантним дизайном, яка при цьому витримує навантаження до 150 кг. Родзинкою цієї конструкції є сигналізація Winkhaus.

Також продемонстровані системаSWINGLINE 70зі зміщеною стулкою в кольорі морений дуб з використанням внутрішніх 18 мм шпросів та паралельно — розсувна система SOFTLINE 82 в нестандартному кольорі Siena Noche, де використаний склопакет з теплими дистанційними рамками в чорному кольорі.

Візитною карткою салону є вхідні двері з системою SOFTLINE 82 в кольорі антрацит з зовні, де застосована новітня електромеханічна система Blue Motion.

 

Другий салон, який розташувався у просторому приміщенні — понад 120 м2, був відкритий на вулиці Арнаутській, 53.

Велика площа салону дозволила представити продукцію ТМ «ВікноПлюс» в більшому асортименті: віконні конструкції з декоративними елементами, такими як внутрішні та зовнішні шпроси; дверні конструкції з використанням алюмінієвих вкладів та декоровані інкрустацією. Ефектно представлені французькі двері з накладними 24 мм шпросами у вишуканому кремовому кольорі, який робить конструкцію більш елегантною.

 

Родзинкою обох салонів стала підйомно-розсувна система VEKASLIDE 82, у білому класичному кольорі, яка представлена в максимальних розмірах (6 м х 2,5 м), що дозволяє розширити простір вашої оселі та стати єдиним цілим з навколишнім світом. Панорамна система VEKASLIDE відкриваєвсі грані комфортуі дарує нові відчуття легкості та надійності.

 

Всю необхідну інформацію про різноманітність продукції ТМ “ВікноПлюс” у м.Одеса ви зможете отримати у професійних менеджерів, завітавши у наші нові фірмові салони.

 

 

+38 (097) 033-00-03


Повернутись на головну сторінку

e-mail@viknoplus.ua