ТМ "Вікно Плюс" відкрила офіційний салон у Львові

ТМ "Вікно Плюс" відкрила офіційний салон у Львові

09.06.2017 року відбулося урочисте відкриття офіційного представництва ТМ «ВікноПлюс» у Львові.

Це самий ексклюзивний салон Львівської області.

Свято розпочалося традиційним перерізанням стрічки власником ТМ «ВікноПлюс» Ведерніковим Сергієм та його привітанням директора нового салону Вороновського Олександра. Побажання гарного старту та успіхів від регіональних представників Veka Україна Губки Сергія та Winkhaus Україна Піняка Віктора продовжили це чудове свято. Також на відкриття завітали офіційні партнери з м.Чернівці, м.Хмельницький, м.Луцьк, м.Червоноград, м. Новояворівськ, м. Коломия, м.Одеса, м.Кишинів та безпосередньо з міста Львів.

 

Площа салону складає 120 м2. Салон розташований у зручному місці, неподалік від гіпермаркету «Епіцентр», що забезпечує велику кількість зацікавлених відвідувачів. Не можливо не звернути увагу на креативніший зразок з системи Softline 70 – це штульпове вікно яскраво червоного кольору у поєднанні з ручками та підвікоником бронзового відтінку. У цій неординарній конструкції чітко продемонстрований ексклюзивний прихований шов. Гостей свята вразила підйомно-розсувна система Vekaslide 82 не лише своїми розмірами, а й комфортністю використання та своєю безпекою, яку особисто довів власник ТМ «ВікноПлюс» Ведерніков Сергій. Вже ні для кого не секрет, що двері ТМ «ВікноПлюс» — Softline AD DV T-125 одні з найкращих на спк ринку України. Саме ці двері представлені у салоні. Величезне значення має їх практичність – це конусні петлі Simonsverk Siku RB, функціональність — ручка з нержавіючої сталі довжиною 1400 мм та їх естетичний вигляд за рахунок вклада з алюмінієвими вставками.

Відтепер львів’яні можуть оцінини якісний та ексклюзивний асортимент завітавши у фірмовий м.Львів по вул.Липинського 28.

[su_slider source=»media: 605,604,606″ width=»1080″ height=»960″ title=»no» arrows=»no» pages=»no» autoplay=»4500″ speed=»1000″]

[su_gmap address=»Львов ул.Липинского 28″]