ТМ ВікноПлюс отримала нагороду з енергоефективності в рамках програми IQ Energy

14 листопада на урочистій церемонії в Києві Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з партнерами оголосили підсумки програми IQ Energy в Україні, відзначили досягнення програми і нагородили кращих партнерів, які підтримують енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в Україні в рамках програми IQ Energy.

ТМ «ВікноПлюс», партнер VEKA Україна, отримала нагороду ‘Best sales windows (premium segment)’ за ефективні продажі ‘зелених технологій’ і зусилля по просуванню ‘зеленої’ економіки в Україні. Програма IQ Energy призначена для стимулювання інвестицій в підвищення енергоефективності житла. Близько 35 тисяч українських домогосподарств отримали кредити від місцевих комерційних банків, що беруть участь в програмі, для інвестування в ‘зелені технології’ для свого житла.

Програма націлена на житловий сектор України, на який припадає більше третини споживання енергії в країні. У більш ніж 10 мільйонах будинків, багато з яких були побудовані в радянські часи з низькими енергетичними характеристиками, в країні існує величезний потенціал не тільки для скорочення рахунків за тепло і електроенергію, а й підвищення комфорту житла.

Програма працює в кілька етапів. По-перше, банки-партнери програми надають кредити на придбання енергоефективних рішень для свого житла, таких як енергоефективності вікна, а також нові вікна з подвійним склінням, високоефективні газові та твердопаливні котли, лічильники тепла, сонячні колектори та інше. Після цього проекти позичальників, перевіряються експертами IQ Energy і вони отримують грант в розмірі 35 відсотків від вартості удосконалень, які були зроблені (для фізичних осіб). Розмір гранту в рамках програми IQ Energy становить 40 відсотків від суми кредиту / інвестицій.

Поділіться з друзями

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print