⭐ Модернізований перероблюючий центр компанії STÜRTZ

ТМ «ВікноПлюс» розпочала 2019 рік з гостинного візиту представників з Німеччини компанії STÜRTZ – запуску нового перероблюючого центру.

Сучасні виробничі умови враховують вологість та температуру повітря, стабільність подачі електроенергії, рівень освітлення. Усе це впливає і на роботу обладнання, і на якість кінцевого продукту.

Нова лінія, яка працює під контролем комп’ютера, а також єдиною STÜRTZ Power Cut з точністю порізки профілю до 0,1мм.Таким чином ми забезпечуємо точність та якість обробки. Важливий момент під час технологічного процесу фрезерує торець імпосту, отвори під ручку, дренажні та компенсаційні отвори, що являється запорукою для подальшої експлуатації віконної конструкції. Таке вікно бездоганно служить багато років. Після етапу фрезерування відбувається кріплення армування за допомогою 4-х привідного шуруповерту, що значно прискорює процес виготовлення.

Комфортні та безпечні умови праці дозволяють ТМ «ВікноПлюс» підбирати працівників на конкурсній основі. Відтепер з інноваційним перероблюючим центром 2 спеціаліста за 1 зміну здатні зробити заготовки для 200 вікон.

Правильна організація праці та обладнання нового покоління являється наслідком виготовленням продукції високої якості..
ТМ «ВікноПлюс» — одне з небагатьох в Україні підприємство, оснащено повністю модернізованими автоматизованими лініями. Виготовлення якісного вікна, яке прослужить Вам багато десятиліть та захистить у найсуворіший мороз та спекотне літо, потребує серйозних виробничих ресурсів. Виготовити якісне вікно можливо лише на повністю автоматизованих лініях з поетапним контролем якості.

Поділіться з друзями

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print