Останні новини ТМ «ВікноПлюс»

ТМ «ВікноПлюс» відкрила сучасний шоу-рум в місті Київ

У Києві відкрився новий салон ТМ ВікноПлюс, партнера VEKA Україна, в якому представлений найбільший асортимент нестандартної продукції, різні віконні та дверні конструкції, що дозволяють вибрати саме ті, які в повній мірі підкреслять індивідуальність об’єкта замовника. Салон розташований за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 6/7.

Детальніше »

⭐ Модернізований перероблюючий центр компанії STÜRTZ

Нова лінія, яка працює під контролем комп’ютера, а також єдиною STÜRTZ Power Cut з точністю порізки профілю до 0,1мм.Таким чином ми забезпечуємо точність та якість обробки. Відтепер з інноваційним перероблюючим центром 2 спеціаліста за 1 зміну здатні зробити заготовки для 200 вікон.

Детальніше »

Підсумки 2018 року, новорічний корпоратив в стилі CASINO.

ТМ «ВікноПлюс» , партнер VEKA Україна, підбиваючи підсумки року 21 грудня,
зібрала всіх своїх партнерів на новорічний святковий вечір, на якому вручила
пам’ятні подарунки та дипломи. Підсумки року розпочався з офіційної частини, яку відкрив власник компанії Сергій Ведерніков, підбивши підсумки року та нагородивши партнерів
сертифікатами, почесними дипломами, цінними подарунками відзначило найбільш успішних партнерів та працівників ТМ «ВікноПлюс» 2018 року.

Детальніше »

Попит на smart вікна зростає Сергій Ведерніков, директор компанії «ВікноПлюс», про розумні вікна та організацію виробництва

Попит на технологічні вікна в Україні зростає, люди все більше уваги приділяють безпеці, комфорту та енергозбереженню. Чому так відбувається, і як організовано виробництво вікон у компанії «Вікно Плюс», в інтерв’ю платформі OKNA.ua розповів її директор Сергій Ведерніков.

Детальніше »