ТМ «ВікноПлюс» відкрила сучасний шоу-рум в місті Київ

У Києві відкрився новий салон ТМ ВікноПлюс, партнера VEKA Україна, в якому представлений найбільший асортимент нестандартної продукції. Салон розташований за адресою: бульвар Вацлава Гавела,6/7.

 

 

 

У салоні продемонстровані різні віконні та дверні конструкції, що дозволяють вибрати саме ті, які в повній мірі підкреслять індивідуальність об’єкта замовника. Модельний ряд віконних і дверних конструкцій, представлених в салоні, з інтеграцією в систему “розумний будинок”, портальні та розсувні системи, нестандартні форми, та унікальні дизайнерські рішення – приховані шви HIDE”, шпроси “Crystal Light”, у самих трендових кольорах ламінації.

Тут же – широкий асортимент дверних конструкцій, з декоративними панелями і алюмінієвими накладками, що укомплектовані найсучаснішою фурнітурою від відомого німецького виробника Winkhaus.

 

 

 

Цікава паралельно-розсувна система, що виготовлена ​​з системи SOFTLINE 82: з внутрішньої сторони в незвичайному кольорі Oregon та алюмінієвими накладками в сірих і червоних відтінках, які надаютьмоделі особливу оригінальність. Крім того, в цій конструкції продемонстрований ексклюзивний прихований шов, який може представити тільки ТМ «ВікноПлюс»А для більшого ефекту світлопрозорості використовується склопакет зі склом “Diamant”. 

 

Особливе враження справляє підйомно-розсувна система VEKASLIDE 82 не тільки своїми розмірами, але й легкістю використання за допомогою додаткових елементів Comfort Close.

Відтепер мешканці Києва можуть оцінити якісний та елегантний асортимент, відвідавши фірмовий салон за адресою: бульвар Вацлава Гавела, 6/7-А.

тел.: (044) 355 2318

тел.: (067) 327 7313

Поділіться з друзями

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print