Унікальна продукція від ТМ «ВікноПлюс»

01

Прихований зварний шов «HIDE»

Це інноваційна технологія зварювання кутів світлопрозорих конструкцій за допомогою передового німецького обладнання компанії «STURZ». Особливість даної технології полягає в обробці профільних кутів таким чином, щоб приховати їхні з’єднання і зробити конструкцію привабливішою. Прихований зварний шов – це правильні лінії, елегантна форма, витонченість та стиль Вашого вікна.

02

Шпрос «Crystal Light»

Шпрос «Crystal Light» – елемент для декорування вікон у вигляді різноманітних візерунків. Створений для естетично привабливого оформлення та стилізації віконних конструкцій. Має широку популярність серед цінителів унікальності та стилю. Пасуватиме як класичним так і вінтажним конструкціям для будь яких приміщень.

03

АЛЮМІНІЄВІ НАКЛАДКИ

Алюмінієві накладки на вікна – це спеціальні захисні профілі з алюмінію. Накладки мають не лише привабливий зовнішній вигляд і різноманітну кольорову гаму для створення унікального дизайну вікна. Дані профілі призначені для захисту від погодних умов та атмосферних явищ. Крім того, накладки слугують захистом від  надмірного нагріву профіля, який призводить до його деформації, підвищують міцність та стійкість конструкції.

04

НОВИЙ СКЛОПАКЕТ

Головна перевага даного склопакету – термоізоляційна здатність. Так, склопакет заповнений аргоном, зберігає комфортну температуру в приміщенні за будь яких кліматичних умов. Крім того, дане наповнення помітно полегшує загальну вагу вікна в цілому, тим самим, зменшує навантаження на ключові фурнітурні елементи конструкції, що в сумі  подовжує термін експлуатації вікна.

05

ДЕКОРАТИВНІ ВКЛАДИ

Декоровані дверні панелі – це один з варіантів заповнення вхідних або міжкімнатних дверей. У виробництві використовуються сендвіч панелі товщиною 24,32 та 44 мм, з рекордним коефіцієнтом опору теплопередачі, покриті HPL накладками товщиною 2,0 мм, стійкими до всіх кліматичних навантажень. У склопакетах для декорованих  дверних панелей використовується спеціальне скло «Триплекс», що значно підвищує показники противозламності дверей та надійно захищає Вашу оселю.

06

СКЛО ТРИПЛЕКС

Триплекс – це багатошарове скло, що склеюється спеціальним полімером в єдине ціле з двох або більше листів скла. Дана технологія має великі переваги. Так, склопакет, виготовлений з використанням триплексу неможливо повністю зруйнувати, а у разі пошкодження уламки скла не розлітаються, а утримуються в площині склопакету. Крім того, такий склопакет значно безпечніший, міцніший та підвищує звукоізоляційні властивості вікна.
Склопакети із склом «Триплекс» мають широкий спектр використання. Завдяки їх високому рівню безпечності, використовуються в заскленні великих вітрин магазинів, ресторанів, багатоповерхових офісів. Ключ даної безпечності – не лише протизламна здатність, а й запобігання випадкам випадіння людини через вікно.

Отримати детальну консультацію

Наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом і допоможе з вибором