0 800 331-789

Безкоштовна гаряча лінія

10 причин чому
ТМ «ВікноПлюс»

✅ 1. Ми виготовляємо конструкції практично будь-якої складності і конфігурації та використовуємо виключно профіль світового лідера – німецької компанії VEKA. Можливе виготовлення як стандартних так і нестандартних виробів, ухильно-розсувних, підйомно-розсувних систем VEKASLIDE.

2. Ми пропонуємо великий вибір одно- або двокамерних склопакетів: енергозберігаючих, шумозахисних, протиударних, тонованих, дзеркальних, матових з декоративними перемичками (шпросами). Окрім того, ми маємо власний повний технологічний цикл з виготовлення склопакетів, обладнання для виготовлення замкнутої дистанційно рамки, що дає вам можливість отримати якісний та надійний виріб.

3. Ми слідкуємо за новинками у віконній галузі, тому одні з перших в Україні пропонуємо вам теплу дистанційну рамку ТGІ. Завдяки якій суттєво зростають енергозберігаючі властивості вікна, що дає вам можливість заощаджувати на опаленні.

4. Широкий вибір кольорів ламінування профілю задовольнить навіть найвибагливішого замовника та вразить своєю надійністю, різні варіанти декоративних пластикових підвіконь значно розширять можливості для оригінального оформлення як інтер’єрів, так і зовнішніх фасадів.

5. При замовленні вікна ви також можете отримати додаткові аксесуари, які полегшать ваше життя, зокрема — антимоскітна сітка, яка врятує влітку від настирливих комах, пилу і пуху.

Ми пропонуємо вам на вибір широкий спектр кольорів рамкового профілю, що дають можливість для різноманітних дизайнерських рішень при використанні захисту.

✅ 6. Ми встановлюємо фурнітуру німецької компанії Winkhaus — avtoPilot, яка у стандартному оснащенні має протизламний зачіп, блокування оберту ручки, 4-ступеневе мікро провітрювання та велику кількість додаткових функцій. Фурнітура Winkhaus дає можливість легко користуватись вікном.

7. Ми даємо 10 років гарантії на наші вікна, але ніколи не залишаємо клієнта сам на сам із проблемами після закінчення гарантійного терміну обслуговування.

8. Уся продукція компанії сертифікована та відповідає найсуворішим європейським екологічним нормам, що гарантує безпечне використання наших вікон.

9. У нашому розпорядженні команда фахівців-монтажників, власний автопарк з 20 автомобілів, що забезпечує швидку доставку та встановлення готових вікон у чітко визначений термін.

10. Наша компанія дотримується повного циклу високотехнологічного виробництва. Єдині стандарти якості дозволяють нам запропонувати клієнту вікно преміум-класу за вигідною ціною.

Ексклюзивно від ТМ «ВікноПлюс»
Ми єдиний в Україні виробник світлопрозорих конструкцій, який має обладнання для забезпечення прихованого шва, та інших ексклюзивних елементів.
Це робить Ваші вікна бездоганними!
Прихований зварний шов "Hide"
Шпрос "Cristal Light"
Алюмінієві накладки
Новий склопакет
Загартоване скло триплекс
Декоративні дверні вклади
Представництво у вашому місті