Будова вікон ТМ «ВікноПлюс»

Металопластикове вікно – це складний технологічний виріб,
який складається з таких елементів:

Профіль (пластикова рама) — ми використовуємо тільки якісний профіль VEKA (Germany)  з 3, 5, 6 та 7 камерами, завдяки тому, що рама та стулка пластикові – вікно закривається дуже щільно і без перекосів, забезпечуючи ідеальну герметизацію. Якісний пластик на відміну від дерева не піддається старінню та деформації: не розбухає від вологи, не розсихається і не коробиться на сонці.

Склопакет — прозора конструкція у вікні з двох і більше листів скла, між якими знаходиться 95% газу аргону. Склопакет призначений для забезпечення тепло- та шумоізоляції конструкції.

Фурнітура — це набір механізмів, завдяки яких вікно відкривається та закривається у різних режимах. Ми використовуємо фурнітуру виключно німецьких виробників.

Профільні системи ТМ «ВiкноПлюс»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІКОН «PROTEC»

Враховуючи наш багаторічний досвід у сфері будівництва, зокрема у виробництві та встановленні металопластикових вікон і дверей, компанія «ВікноПлюс» пропонує для покупця віконну систему  «Protec».

Чому саме систему, запитаєте ви?

Відповідь проста – адже ми пропонуємо споживачу готові рішення, які вже інтегровані у системі «Protec». Ці рішення повністю забезпечують потреби і вимоги покупців. Наші рекомендації втілені у цих вікнах, які відповідають не тільки сьогоднішнім стандартам (потребам) України, а також є довгостроковою інвестицією у вашу нерухомість.

Проиграть видео

ВІКОННА ФУРНІТУРА

НАШІ РОБОТИ

Отримати детальну консультацію

Наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом і відповість на всі питання