0 800 331-789

Безкоштовна гаряча лінія

29.09.2020

Пластикові вікна нестандартної форми від ТМ «ВікноПлюс»

😍 Пластикові вікна нестандартної форми від ТМ «ВікноПлюс»
Нестандартні та ексклюзивні вікна надають будинку індивідуальності.

ТМ «ВікноПлюс» спеціалізується на виробництві нестандартних металопластикових виробів, в тому числі металопластикових вікон. Потужності виробництва «ВікноПлюс» дають можливість виготовлення нестандартних виробів найвищої якості в максимально короткі терміни.

Ще на так давно за єдиним архітектурним проектом будувалися десятки тисяч будинків і нові квартали міст були схожі один на одного як брати. Сьогодні часи типової забудови минають. Тепер і міська квартира, і заміський котедж можуть бути неповторними, несхожими на всі інші. Індивідуальність будівлі досягається за рахунок різних архітектурних елементів. Нестандартні вікна займають серед них особливе місце.

💡 Безумовно, стандартність або нестандартність форми вікна обумовлена, в першу чергу, архітектурою будівлі. Найбільш популярна форма нестандартного вікна – арочна. Однак, арка – далеко не єдина альтернатива прямокутному вікні. Поряд з арочними, ми пропонуємо виготовлення асиметричних, круглих, трапецевидних, трикутних, багатокутних вікон, а також вікон з вигнутими імпостами.

Ми пропонуємо масу можливостей, щоб вибрати дизайн нестандартних вікон. Клієнти самостійно вирішують, який колір, форма профілю підкреслять стиль інтер’єру найкращим чином. Ми ж в свою чергу даємо безліч варіантів вирішення віконних питань.

💚 ТМ «ВікноПлюс» – обирай найкраще!
Бажаєте вразити всіх вишуканим дизайном вашої оселі? Замовляйте вікна та двері нестандартної форми й кольору. :telephone_receiver: Детальніше можна дізнатись на сайті www.viknoplus.ua, або зателефонувавши на гарячу лінію: 0(800) 331-789

Translate »