0 800 331-789

Безкоштовна гаряча лінія

Історія успіху
ТМ «ВікноПлюс»

Сучасні тенденції у сфері надання послуг змінюються відповідно до змін віконного ринку, і еволюція спожичих вимог вимагає від виробника більш професійного підходу з використанням певних технологій та принципів, які б допомогли, як мінімум задовольнити потреби клієнта, та як максимум перебільшити його очікування.

Ми — компанія ТМ “Вікно Плюс”, яка почала працювати у 2000 році. За цей час ми накопичили багатий досвід роботи на ринку світлопрозорих конструкцій. Ми впроваджуємо найновіші технології виробництва та сервісу, що дозволяє нам забезпечити максимальний комфорт для клієнтів.

Компанія “Вікно Плюс” зародилася ще в далекому 1997 році, як невелике підприємство сімейного типу. Першими клієнтами стали наші друзі й знайомі. Це дозволило створити теплі та гармонійні відносини з замовниками. Принцип відносин «наші клієнти — наші друзі» діє і зараз, попри те, що клієнтська база значно збільшилася порівняно з першими роками існування.

Лише за шість років, завдяки залученню нових технологій, компанія “Вікно Плюс” з невеликого регіонального виробництва перетворилась на лидера з переробки профіля VEKA у Західній Україні.

У 2007 для підвищення стандартів та покращення якості виробів, компанія “Вікно Плюс” придбала автоматичну лінію STARTS (Німеччина) для виготовлення вікон з ПВХ, а також сучасну лінію LISEC (Австрія), для виробництва склопакетів. Наступного року компанія розпочала будівництво нового цеху загальною площею 3000 м2.Загалом впродовж 2007-2009 років торгівельна марка “ВікноПлюс” інвестувала у власне виробництво понад 1,5 млн євро.

У 2009 році було здано в експлуатацію нове приміщення площею 2000 м², у якому розташований show-room з продажу вікон і дверей, аналогів якому в Україні не має. Наразі компанія “ВікноПлюс” також має другий завод площею 3000 м², а також уклала договір з компанією LISEC на закупівлю нового обладнання для обробки скла з використанням газового преса. Таке обладнання є другим в Україні та дозволяє виготовляти склопакети за останніми європейськими стандартами.

Компанія «ВікноПлюс» продовжує активно розвиватися. На сьогодні відкрито багато фірмових салонів у Хмельницькій, Чернівецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській Рівненській областях. На підприємстві трудяться понад 300 чоловік. Всі співробітники компанії є висококласними фахівцями, професіоналами у своїй галузі.

Керівництво ТМ “ВікноПлюс” регулярно проводить тренінги та семінари для своїх співробітників, тим самим підвищуючи кваліфікацію працівників.Компанія “Вікно Плюс” з впевненістю дивиться у майбутнє та запрошує вас до співпраці.