0800-331-789

Безкоштовна гаряча лінія

(097) 033-00-03

Додатковий телефон

10.11.2020

Якісне пластикове вікно. Формула ідеальних вікон

 

Не всі вікна однаково якісні! 🧐 Ми робимо все для того, щоб вікна у вашому будинку були на висоті по всім параметрам — відповідально ставимося до вибору постачальників, контролюємо процес виробництва на кожному етапі, дотримуємося всіх правил монтажу. І це — лише частина того, на що слід звертати увагу!

З чого ж складається формула ідеального вікна?

    Віконна рама (профіль). Зовні всі вони виглядають приблизно однаково, тому краще вивчити сертифікати і результати досліджень, які підтверджують якість конкретного вікна.
Ми в свою чергу використовуємо профільні системи VEKA — світового лідера в виробництві профілю, які є нашими партнерами понад 20 років.

Кількість камер склопакету. Для скління житлових приміщень зазвичай використовуються дво- або трикамерні склопакети. При цьому всі наші склопакети заповнюються інертним газом аргоном на цілих 95%, що робить їх енергозберігаючими. Також вони можуть доповнюватись спеціальним склом, мультифункціональним (для відображення тепла всередину приміщення), володіти посиленими протиударними і шумопоглинаючими властивостями.

Фурнітура віконна. Внутрішня металева рама, петлі, гвинти й затиски — основне навантаження припадає саме на ці елементи вікна. Ми вибираємо надійних виробників з Німеччини Winkhaus, Hoppe, тому ви можете бути впевнені: вікна відмінно покажуть себе в справі. Також коли інші виробники економлять на армуванні, ми гарантуємо ці показники від 1.5мм до 3мм.

Звичайно, всі переваги якісних віконних систем можна оцінити тільки за умови грамотного монтажу. Тому довіряйте комфорт в своєму будинку професіоналам ТМ «ВікноПлюс» :green_heart: — обирай найкраще!

@viknoplustm
Детальніше про нас можна дізнатись зателефонувавши на гарячу лінію: 0(800) 331-789

Або безпосередньо в шоу-румі в вашому місті,  який можна знайти на мапі: www.viknoplus.ua/offices

Дайте відповідь на 5 запитань

Так ми краще зрозуміємо, що саме вам необхідно і підберемо варіант індивідуально під вас

Щоб ми могли зв’язатися з Вами, залиште, будь ласка, Ваше ім’я та номер телефону

Залиште ваші контактні дані

Та ми зв’яжемось з вами протягом робочого дня