0 800 331-789

Безкоштовна гаряча лінія

18.07.2018

Успішний дебют в рамках Fensterbau Frontale 2018

У рамках минулої в Нюрнберзі найбільшої в світі виставки Fensterbau Frontale 2018, присвяченій технологіям світлопрозорих конструкцій, вперше був представлений стенд партнера VEKA Україна – ТМ ‘ВікноПлюс’.

У компанії  ‘ВікноПлюс’ стрімко розвиваються експортні напрямки, вже є хороший досвід роботи в Молдові, Румунії, Чехії, Бельгії, Італії та Америці. В рамках нюрнберзької виставки ТМ ‘ВікноПлюс’ спільно з партнерами з Чернівців, Києва, Одеси і Львова представила унікальний зразок своєї продукції – французькі балконні двері в системі VEKA SOFTLINE 82 в двосторонньому кольорі Cherry Amaretto. Особливістю цієї конструкції стали прихований шов і прозорий кристалічний шпрос Crystalights.

Специально для посетителей выставки были подготовлены рекламные каталоги на итальянском, немецком и английском языках, а также состоялась презентация продукции на стенде компании с последующей консультацией партнеров из разных стран Европы.

 

ТМ “ВікноПлюс” уделяет огромное внимание развитию таких продуктов и сервисов, которые позволяют партнерам компании всегда быть на шаг впереди конкурентов, работать с максимальной эффективностью и расширять своё присутствие на рынке не только Украины, но и других стран мира.

Translate »